Akustika

Akustické panely AKUSTIK+

V uplynulých dvoch desaťročiach sa vyvinula PRIESTOROVÁ AKUSTIKA na jeden z hlavných problémov, s ktorými sa denne stretávame v interiéri budov.

Naším cieľom je zabezpečiť akustickú pohodu v každom priestore, či sa jedná o auditórium, kino, divadlo, kanceláriu, alebo obývačku. Zrozumiteľnosť reči či intimitu rozhovoru ovplyvňuje zvuková pohltivosť vnútorných povrchov miestnosti (steny, podlaha, strop), ktorá má vplyv na znižovanie času dozvuku.

Akustické panely AKUSTIK+

Naším cieľom je zabezpečiť akustickú pohodu v každom priestore, či sa jedná o auditórium, kino, divadlo, kanceláriu, alebo obývačku.

Panely

Lemely

Veľké formáty

EKO riešenie: SLIMLINE GREEN

Inovatívny a ekologický produkt z masívneho dreva. Pre všetky objekty, v ktorých sa, okrem dobrej priestorovej akustiky, kladie mimoriadny dôraz aj na použitie stavebných materiálov so zníženou emisiou a trvalú udržateľnosť rozvoja.

TATRA ATELIÉR: Oficiálny partner AKUSTIK+ GmbH & Co.KG

Sme oficiálnym distribútorom akustických panelov renomovanej spoločnosti AKUSTIK PLUS GmbH & Co.KG. Táto vysoko špecializovaná spoločnosť spája inovácie, odborné znalosti a vývoj akusticky účinných produktov z dreva a z drevených kompozitov.