Polyfunkčný objekt - Panoráma

Návrh polyfunkčného objektu s funkciou občianskej vybavenosti v kombinácii s býv

Polyfunkčný objekt - Panoráma v skratke:

Stavba dnešných a budúcich dní

Moderný bytový dom v Dubnici nad Váhom nemal v čase projektovania v okolí obdobu. Zadávateľ stavby chcel vytvoriť nadčasové bývanie s tými najmodernejšími technológiami, ktoré by poskytovali jedinečný komfort a luxus obyvateľom či užívateľom obchodných priestorov.

Tepelné čerpadlá sú hlavným moderným prvkom, ktoré chladia aj ohrievajú bytové jednotky a prinášajú do užívania neuveriteľnú pohodu v chladných aj teplých mesiacoch. Jedno-, dvoj-, troj- či veľkometrážne byty umiestnené na samom vrchole do seba perfektne zapadajú. Sú šikovne dispozične riešené a využívajú priestor na maximum.

Polyfunkčná budova Panoráma pôsobí moderne a vzdušne. Skryté podzemné parkovanie je ďalším prvkom budúcnosti a nadčasovosti. V tesnom okolí sme navrhli okrem parkovania aj ihrisko a relaxačnú zónu, ktoré by ponúkli ešte viac – možnosť športu a rekreácie medzi zeleňou v susedstve mestského ruchu a dynamickej cestnej komunikácie. Hravo a účelne sme na niekoľkých metroch štvorcových vytvorili niečo s pridanou hodnou. Aj preto je Panoráma zaujímavým dielom plným života.

Herné prvky v exteriéry stavby sú podobne výnimočné. Inšpirujú sa cyklistikou aj najobľúbenejšími detskými hrami. Tunely, kopčeky, oblúky či klenuté cestičky navádzajú na pohyb a šport.

Vizuálne strohé balkóny a loggie, ktoré sú dostatočne osobné, prežiarujú každé poschodie. Vo vnútri bytov má svetlo jednoznačnú prevahu. Bielo-sivá fasáda s prvkami zelenej, pôsobiaca upokojujúcim dojmom, harmonicky zapadá do okolia. Veľkolepé okná sú plné pekných výhľadov do exteriéru – hoci aj z pohovky obývačky. Do interiéru sme zvolili zemitú farebnú škálu: sivú, bielu, pastelovú zelenú, béžovú a rôzne dekory dreva. Čisté a moderné línie sú v každom kúte stavby.

Polyfunkčný dom Panoráma sa ukazuje pod značkou pohodlného a kvalitného bývania s možnosťou športu či využitia ponúkaných služieb.

Cenová ponuka na vyžiadanie

S radosťou sa pozrieme na Vašu víziu stavby a ponúkneme Vám odbornú cenovú ponuku v krátkom čase.

Kontatujte nás →